Obec Ústrašín   Click to listen highlighted text! Obec Ústrašín

Covid-19

Covid-19 Informace   Click to listen highlighted text! Covid-19 Informace

Mimořádné opatření nařízené ministerstvem zdravotnictví:

 

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina s účinností ode dne 8.8.2020 od 00:00hod do odvolání se na uzemí Kraje Vysočina.

Nejnovější informace naleznete zde https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

 

Informace pro občany

Infolinka Státního zdravotního ústavu pro kohokoliv, kdo se potřebuje poradit v souvislosti s infekcí COVID-19, je k dispozici denně od 9 do 21 hodin na čísle: 724 810 106.

Ministerstvo zdravotnictví kvůli nákaze zřídilo nový web. Na adrese https://koronavirus.mzcr.cz jsou k dispozici aktuální statistiky, vydaná opatření proti nákaze, informace pro zdravotníky, zaměstnavatele i zaměstnance, doporučené postupy, tiskové zprávy či potřebné materiály ke stažení.

 

!NUTNÉ! Pokyny k povinné karanténě pro občany vracející se ze zahraničí !NUTNÉ!

!!NUTNÉ!! Zásadní upozornění pro kontakty v rámci rodiny !!NUTNÉ!!

 

Pro doporučení o preventivních a ochranných opatřeních a dalším vývoji situace sledujte zejména příslušné stránky institucí:

Vláda České republiky – www.vlada.cz
Ministerstvo zdravotnictví – www.mzcr.cz
Ministerstvo průmyslu a obchodu – www.mpo.cz
Ministerstvo zahraničních věcí – www.mzv.cz
Státní zdravotní ústav – www.szu.cz
Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí – www.ecdc.europa.eu
Mezinárodní zdravotnická organizace – www.who.int

  Click to listen highlighted text! Mimořádné opatření nařízené ministerstvem zdravotnictví: 2020-08-24__ Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti  2020-08-24__ Mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani  2020-08-24__ Mimoradne-opatreni-zakaz-a-omezeni-hromadnych-akci-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani  MZ CR 2020-08-24 letak_Na-verejnosti-bezpecne  MZ CR 2020-08-24 letak_Rousky-od-1.-zari    Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina s účinností ode dne 8.8.2020 od 00:00hod do odvolání se na uzemí Kraje Vysočina. Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina č. 9/2020  Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina  Nejnovější informace naleznete zde https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19   Informace pro občany Infolinka Státního zdravotního ústavu pro kohokoliv, kdo se potřebuje poradit v souvislosti s infekcí COVID-19, je k dispozici denně od 9 do 21 hodin na čísle: 724 810 106. Ministerstvo zdravotnictví kvůli nákaze zřídilo nový web. Na adrese https://koronavirus.mzcr.cz jsou k dispozici aktuální statistiky, vydaná opatření proti nákaze, informace pro zdravotníky, zaměstnavatele i zaměstnance, doporučené postupy, tiskové zprávy či potřebné materiály ke stažení.   Informace pro občany – COVID-19  !NUTNÉ! Pokyny k povinné karanténě pro občany vracející se ze zahraničí !NUTNÉ! !!NUTNÉ!! Zásadní upozornění pro kontakty v rámci rodiny !!NUTNÉ!!   Pro doporučení o preventivních a ochranných opatřeních a dalším vývoji situace sledujte zejména příslušné stránky institucí: Vláda České republiky – www.vlada.czMinisterstvo zdravotnictví – www.mzcr.cz Ministerstvo průmyslu a obchodu – www.mpo.czMinisterstvo zahraničních věcí – www.mzv.cz Státní zdravotní ústav – www.szu.cz Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí – www.ecdc.europa.eu Mezinárodní zdravotnická organizace – www.who.int
©2021 Obec Ústrašín.

Hledej

Click to listen highlighted text!